Team

Het team bestaat uit een groep enthousiaste en ervaren leerkrachten.
Schooljaar 2019-2020 
Directeur  Tineke Folkers (ma - di - wo)
 t.folkers@cbsdewegwijzer.net
Intern Begeleider Nelleke Walters (di) 
n.walters@cbsdewegwijzer.net
Administratief medewerkster en Onderwijsassistent / RT Wendy van Tuijl (ma, di en do)
w.vantuijl@cbsdewegwijzer.net
Groep 1 en 2 Anja den Braven (ma + vr)
a.denbraven@cbsdewegwijzer.net
Nelleke de Jong (di - wo - do)
n.dejong@cbsdewegwijzer.net
Groep 3 en 4 Cora Mollema (ma - di - wo)
c.mollema@cbsdewegwijzer.net
Nelleke Walters (do - vr)
n.walters@cbsdewegwijzer.net
Groep 5 en 6 Marjolijne van Vliet (ma - di)
m.vanvliet@cbsdewegwijzer.net
Rianne Bos (wo - do - vr)
r.bos@cbsdewegwijzer.net
Groep 7 en 8 Suzanne Stuij (ma - di - wo)
s.stuij@cbsdewegwijzer.net
Mariska Huiting (do - vr)
m.huiting@cbsdewegwijzer.net

Kinderen zeggen...

"De nieuwe bouwhoek is heel leuk; we hebben een kasteel gemaakt"

Leerling groep 1/2

Kinderen zeggen...

"Het schoolplein is super groot geworden!"

Leerling groep 3/4

Kinderen zeggen...

"De Wegwijzer is een leuke en gezellige school; iedereen kent elkaar!"

Leerling groep 5/6

Kinderen zeggen...

"We hebben een heel groot multilokaal en een eigen bibliotheek met leuke en leerzame boeken!"

Leerling groep 7/8